Fatih nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - kameralı kapı zili - Arnavutköy audio diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Şile görüntülü diafon - Avcılar diafonlu kapı zili servis - Esenyurt nade kapı zili servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - ev alarm sistemleri fiyatları - Adalar görüntülü diafon - Avcılar görüntülü diafon - Güngören Apartman kameralı diafon - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - multitek görüntülü diafon fiyatları - audio villa kit bağlantı şeması - mas diafon fiyat listesi - Adalar netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri izmir - görüntülü diafon şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA