Ataşehir görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli görüntülü diafon tamiri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Silivri netelsan servis - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Şişli audio kapı zili servisi - Fatih kameralı diafon servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - Esenler kameralı diafon tamir - Pendik diafonlu kapı zili servis - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Zeytinburnu audio servis - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA