Fatih diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir kameralı diafon servisi - Pendik kameralı kapı zili servis - Avcılar netelsan diafon servisi - Sultanbeyli netelsan servis - Ataşehir kameralı diafon tamir - Adalar kameralı kapı zili servis - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Yenibosna nade diafon servisi - Sarıyer nade servis - Esenler audio servis - Beşiktaş netelsan servis - Tuzla netelsan kapı zili servisi - Çatalca netelsan diafon servisi - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - ikitelli audio kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Silivri netelsan diafon servisi - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Pendik görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA