Fatih diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli Apartman görüntülü diafon - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy audio kapı zili servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - audıo bağlantı şeması - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - audio görüntülü diafon en ucuz - Üsküdar audio zil servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy audio servis - Adalar audio kapı zili servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA