Fatih kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi nade diafon servisi - görüntülü kapı zili fiyatı - Yenibosna netelsan servis - netelsan görüntülü diafon fiyatları - diafon bağlantı şeması - Avcılar Apartman kameralı diafon - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt audio görüntülü diafon - Beşiktaş diafon servisi - Sultangazi nade kapı zili servisi - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy audio zil servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA