Fatih audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenler netelsan kapı zili servisi - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Şişli kameralı diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Güngören audio zil servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar kameralı kapı zili servis - Silivri kameralı kapı zili servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon - Topkapı kameralı diafon servisi - Adalar nade kapı zili servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - Esenyurt audio görüntülü diafon - Küçükçekmece diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

ARA
ARA