Fatih audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna netelsan kapı zili servisi - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Adalar Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Tuzla diafonlu kapı zili servis - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA