Fatih audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Çatalca kameralı kapı zili servis - Silivri Apartman görüntülü diafon - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan servis - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Maltepe netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Eyüp nade diafon servisi - Eyüp audio diafon servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye audio diafon servisi - Şile diafonlu kapı zili servis - multitek diafon - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - ikitelli Apartman görüntülü diafon - apartman konuşma sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA