Fatih netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman zil sistemleri fiyatları - Şile nade kapı zili servisi - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir nade diafon servisi - Pendik diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Sancaktepe audio zil servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - mas görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Güngören görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemi fiyatları - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Bağcılar netelsan diafon servisi - Ataşehir görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)
E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)

BEYAZ 001033

Kapı ile Konuşma
Kapı Otomatiğini Aç..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA