Fatih nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Maltepe audio görüntülü diafon - audio kapı zili modelleri - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - görüntülü diafon bağlantısı - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Ataşehir audio diafon servisi - Ümraniye audio servis - Kartal netelsan diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA