Fatih nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Tuzla audio zil servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Silivri kameralı kapı zili servis - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Şişli Apartman kameralı diafon - Güngören diafonlu kapı zili servis - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Topkapı diafonlu kapı zili servis - görüntülü kapı diyafonları - audio basic kameralı dijital zil paneli - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon - Bağcılar netelsan diafon servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu audio diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - kapı zili modelleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA