Ataşehir diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar nade servis - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - audıo görüntülü diafon şeması - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü diafon - Maltepe audio zil servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon - Ataşehir netelsan servis - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Şile kameralı diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Şile görüntülü kapı zili servisi - Kartal diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA