Fatih audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Fatih audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe diafonlu kapı zili servis - Bakırköy nade kapı zili servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - audio kapı zili şifre değiştirme - görüntülü kapı diafonu - Adalar netelsan diafon servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Çekmeköy netelsan servis - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Kartal nade diafon servisi - Çatalca audio görüntülü diafon - Pendik Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Silivri nade diafon servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Kartal audio görüntülü diafon - Çatalca Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA