Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş audio zil servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy diafon servisi - Avcılar audio kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Eyüp kameralı diafon servisi - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Sancaktepe nade servis - Ümraniye audio servis - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Fatih kameralı diafon servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - audio apartman konuşma sistemleri - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA