Gaziosmanpaşa nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Gaziosmanpaşa nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı diafon servisi - Beyoğlu netelsan servis - Pendik nade diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Esenler görüntülü kapı zili servisi - mas görüntülü diafon - Maltepe görüntülü diafon tamiri - audio goruntulu diafon - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz netelsan diafon servisi - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Başakşehir netelsan diafon servisi - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Kadıköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA