Gaziosmanpaşa görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Gaziosmanpaşa görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp netelsan servis - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Ümraniye nade kapı zili servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - Çekmeköy audio servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Güngören kameralı diafon tamir - audio zil bağlantı şeması - Sarıyer netelsan servis - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Beykoz nade kapı zili servisi - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA