Güngören diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bağcılar audio zil servisi - Başakşehir netelsan servis - Büyükçekmece audio zil servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören netelsan diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Avcılar audio servis - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Kadıköy audio zil servisi - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Çatalca audio zil servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe kameralı diafon servisi - güvenlik kamerası fiyatları - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Yenibosna görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA