Ataşehir görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar diafonlu kapı zili servis - Şile Apartman görüntülü diafon - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Fatih kameralı kapı zili servis - Esenyurt netelsan servis - Bayrampaşa nade diafon servisi - Tuzla nade kapı zili servisi - Maltepe kameralı diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon - Bağcılar nade servis - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar audio görüntülü diafon - görüntülü diafon bağlantısı - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Avcılar görüntülü diafon - Üsküdar diafonlu kapı zili servis - Beşiktaş netelsan diafon servisi - audio diafon zil sesi değiştirme -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA