Ataşehir görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih diafonlu kapı zili servis - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler audio diafon servisi - görüntülü zil sistemleri - goruntulu diafon fiyatlari - Adalar audio görüntülü diafon - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı audio servis - Büyükçekmece audio diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatı - görüntüsüz diafon sistemleri - Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA