Güngören netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih netelsan diafon servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli nade diafon servisi - Bakırköy nade kapı zili servisi - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe diafon servisi - Çekmeköy nade servis - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Şişli görüntülü diafon tamiri - Beykoz Apartman kameralı diafon - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Şişli kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece audio diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören Apartman görüntülü diafon - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Ümraniye audio diafon servisi - Büyükçekmece audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA