Güngören netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - mas diafon fiyat listesi - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu audio servis - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Başakşehir nade kapı zili servisi - Kartal diafonlu kapı zili servis - multitek görüntülü diafon - audio diafon arızaları - Sarıyer netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon - görüntülü interkom sistemleri - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA