Güngören nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy audio zil servisi - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Çatalca netelsan diafon servisi - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp diafonlu kapı zili servis - Maltepe kameralı diafon tamir - Tuzla Apartman görüntülü diafon - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Kadıköy nade kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Fatih kameralı diafon servisi - Topkapı kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Fatih Apartman görüntülü diafon - Esenler görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli
4.3″ Görüntülü Diafon Bus Plus GDM (Daireler Arası Görüşmeli

Ürün Özellikleri

3 Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ARA
ARA