Güngören nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Beyoğlu kameralı diafon servisi - Eyüp audio görüntülü diafon - Şile kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu audio diafon servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna nade kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - mas görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp kameralı diafon servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir nade kapı zili servisi - ikitelli diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Fatih görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA