Güngören diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih görüntülü diafon - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Eyüp audio servis - Bağcılar audio diafon servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Ataşehir diafon servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Fatih görüntülü diafon tamiri - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar kameralı diafon tamir - Fatih Apartman görüntülü diafon - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Üsküdar audio diafon servisi - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu diafonlu kapı zili servis - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Pendik netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA