Güngören apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audıo bağlantı şeması - Maltepe Apartman kameralı diafon - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Çatalca kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir netelsan servis - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - diafonlu kapı zili - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz nade diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye kameralı diafon servisi - Fatih netelsan diafon servisi - Bakırköy kameralı diafon servisi - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA