Adalar görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri netelsan diafon servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - görüntülü kapı diyafonları - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Sultangazi audio zil servisi - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon - Kadıköy diafon servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Güngören audio görüntülü diafon - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA