Adalar görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli audio görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan servis - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio kameralı diafon - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Adalar netelsan kapı zili servisi - Zeytinburnu nade diafon servisi - görüntülü kapı zilleri - Fatih audio servis - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy kameralı diafon tamir - Esenyurt netelsan diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü kapı zili servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA