Güngören audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Başakşehir kameralı diafon tamir - ikitelli kameralı kapı zili servis - Esenler görüntülü kapı zili servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Ataşehir netelsan diafon servisi - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı nade servis - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Fatih audio kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - apartman kapı otomatiği - audio kapı zili şifre değiştirme - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA