Güngören görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy netelsan diafon servisi - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Avcılar görüntülü diafon - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar apartman görüntülü diafon servisi - interkom sistemleri - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Çatalca netelsan servis - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu nade servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Kağıthane kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA