Kadıköy görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri audio servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Kartal kameralı diafon tamir - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Zeytinburnu diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon fiyatı - Bayrampaşa diafon servisi - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu kameralı diafon tamir - Silivri netelsan diafon servisi - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio görüntülü diafon - diafon sistemleri fiyatları - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA