Kadıköy görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli audio servis - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - mas görüntülü diafon fiyatları - apartman zil sistemleri - kameralı kapı sistemleri - Zeytinburnu görüntülü diafon - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy kameralı diafon servisi - audıo bağlantı şeması - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis - mas diafon fiyat listesi - görüntülü zil sistemleri fiyat - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece audio zil servisi - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Güngören Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA