Ataşehir netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli nade servis - Tuzla audio görüntülü diafon - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp nade diafon servisi - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Bağcılar nade diafon servisi - Eyüp netelsan diafon servisi - görüntülü zil sistemleri - Esenler nade kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar kameralı kapı zili servis - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Ümraniye kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA