Ataşehir netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - apartman diafon sistemleri - Adalar audio görüntülü diafon - Ataşehir audio diafon servisi - netelsan görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal audio zil servisi - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Çekmeköy görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Topkapı görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu görüntülü diafon - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Bakırköy kameralı diafon servisi - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - kameralı kapı sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA