Ataşehir netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş nade servis - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Çatalca Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Arnavutköy diafonlu kapı zili servis - Esenyurt audio görüntülü diafon - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri - Ümraniye audio görüntülü diafon - Küçükçekmece diafon servisi - Fatih Apartman kameralı diafon - Beykoz Apartman kameralı diafon - Fatih görüntülü diafon tamiri - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Güngören audio zil servisi - Ümraniye görüntülü diafon - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio bağlantı şemaları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA