Kadıköy audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kapı zili fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye kameralı diafon tamir - Silivri kameralı kapı zili servis - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Başakşehir nade kapı zili servisi - Maltepe audio görüntülü diafon - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon - Çekmeköy görüntülü diafon - Topkapı nade servis - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Avcılar kameralı diafon tamir - Sultanbeyli nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA