Kadıköy netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio diafon bağlantı şeması - Topkapı kameralı diafon tamir - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü nade diafon servisi - ikitelli nade kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon - Pendik nade diafon servisi - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Maltepe audio görüntülü diafon - Ümraniye audio diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon tamiri - Silivri netelsan diafon servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon - Sultanbeyli kameralı diafon tamir - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - görüntülü kapı telefonu - Zeytinburnu görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

ARA
ARA