Kadıköy nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz audio zil servisi - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy audio görüntülü diafon - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Güngören görüntülü diafon sistemleri - Maltepe görüntülü diafon - Başakşehir audio kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü kapı zili servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy nade diafon servisi - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Sarıyer kameralı diafon tamir - görüntülü diafon markaları - Kartal kameralı diafon tamir - Kağıthane kameralı diafon servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA