Kadıköy kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon santrali bağlantı şeması - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - Bağcılar audio zil servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar görüntülü diafon - Kağıthane nade diafon servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Avcılar audio görüntülü diafon - Güngören kameralı diafon servisi - Beykoz audio servis - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio konuşma cihazı bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA