Kadıköy kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih audio görüntülü diafon - Bağcılar nade kapı zili servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Zeytinburnu kameralı kapı zili servis - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Bakırköy audio kapı zili servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Çatalca nade kapı zili servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafonlu kapı zili - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA