Kadıköy audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Şile nade servis - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon - Sarıyer audio zil servisi - Maltepe nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye netelsan servis - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu audio servis - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Şile nade diafon servisi - Silivri nade servis - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Pendik audio kapı zili servisi - Şişli audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)
7″ Dokunmatik Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Ekranlı)

Ürün Özellikleri

7” TFT Kapasitif Dokunmat..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA