Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar audio zil servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - ikitelli nade diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli kameralı diafon tamir - Silivri Apartman görüntülü diafon - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy netelsan servis - Ümraniye audio zil servisi - Avcılar görüntülü diafon - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Beyoğlu diafon servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli diafon servisi - Bağcılar audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA