Kadıköy kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe Apartman kameralı diafon - Bağcılar netelsan diafon servisi - Ümraniye audio görüntülü diafon - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - görüntülü zil sistemi fiyatları - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu diafon servisi - Gaziosmanpaşa nade servis - Üsküdar nade kapı zili servisi - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Fatih netelsan diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Maltepe audio kapı zili servisi - Güngören nade servis - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Kartal görüntülü diafon sistemleri - Şişli netelsan servis - Şişli diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy görüntülü diafon - Bayrampaşa diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA