Kadıköy netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe netelsan diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon servisi - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Silivri audio diafon servisi - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Pendik görüntülü diafon - Şile audio görüntülü diafon - görüntülü diafon fiyat listesi - kameralı zil sistemleri - Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon markaları - Sultanbeyli görüntülü diafon - Eyüp görüntülü diafon sistemleri - Beykoz kameralı diafon tamir - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih kameralı kapı zili servis - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA