Kadıköy nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Bağcılar netelsan diafon servisi - audio diafon fiyat listesi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Arnavutköy diafonlu kapı zili servis - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Kağıthane nade kapı zili servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Esenyurt audio kapı zili servisi - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Sarıyer nade kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Maltepe Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Kağıthane audio görüntülü diafon - Adalar netelsan diafon servisi - Eyüp audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA