Kadıköy audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören kameralı kapı zili servis - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Beykoz Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Topkapı nade diafon servisi - audio zil panelleri fiyat - Yenibosna görüntülü diafon - Fatih kameralı diafon servisi - Şile nade kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı diafon tamir - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy audio kapı zili servisi - Şişli apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş audio zil servisi - audio sesli diafon bağlantı şeması - Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA