Kağıthane görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa audio kapı zili servisi - Yenibosna nade diafon servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Sarıyer audio kapı zili servisi - apartman görüntülü haberleşme sistemi - Şile audio diafon servisi - Çatalca diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatı - Kartal kameralı diafon tamir - Başakşehir audio zil servisi - Şişli görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye netelsan diafon servisi - Tuzla audio zil servisi - Adalar Apartman kameralı diafon - audio görüntülü kapı zili -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA