Kağıthane görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Esenler görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - audio goruntulu diafon - Başakşehir diafon servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon - Bakırköy netelsan servis - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy audio zil servisi - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş görüntülü diafon - Arnavutköy audio diafon servisi - Çekmeköy kameralı diafon servisi - Esenler diafonlu kapı zili servis - Şile nade kapı zili servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

ARA
ARA