Kağıthane görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Zeytinburnu diafon servisi - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece audio servis - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar diafon servisi - Eyüp audio kapı zili servisi - Sarıyer apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - audio görüntülü konuşma sistemleri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA