Ataşehir nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler kameralı diafon tamir - Arnavutköy audio kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon - Ataşehir netelsan diafon servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu nade diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Üsküdar nade kapı zili servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon - görüntülü kapı telefonu - Fatih audio görüntülü diafon - Maltepe kameralı diafon tamir - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Güngören netelsan diafon servisi - netelsan görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA