Kağıthane audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca nade kapı zili servisi - Yenibosna audio diafon servisi - Sarıyer nade diafon servisi - Bayrampaşa netelsan diafon servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Sultangazi audio kapı zili servisi - Bağcılar audio kapı zili servisi - Şişli audio görüntülü diafon - multitek görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Bağcılar netelsan servis - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu diafon servisi - Ataşehir kameralı diafon tamir - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Fatih netelsan diafon servisi - Beykoz kameralı kapı zili servis - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon - Yenibosna audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA