Kağıthane audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Pendik netelsan servis - Fatih kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Topkapı diafonlu kapı zili servis - görüntülü telefon fiyatları - netelsan diafon kapı zili fiyatları - görüntülü zil sistemleri fiyatları - Kadıköy netelsan diafon servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli nade kapı zili servisi - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio görüntülü diafon - görüntülü diafon şeması - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

ARA
ARA