Kağıthane netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu audio zil servisi - kablosuz görüntülü kapı zili - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy audio zil servisi - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Bahçelievler nade kapı zili servisi - Bağcılar nade kapı zili servisi - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Bağcılar audio zil servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Güngören kameralı kapı zili servis - Yenibosna netelsan diafon servisi - Bahçelievler audio zil servisi - Güngören audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA
ARA