Kağıthane diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü diafon şeması - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca audio görüntülü diafon - diafon santrali bağlantı şeması - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy kameralı diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar kameralı kapı zili servis - ikitelli audio kapı zili servisi - audio sesli diafon bağlantı şeması - Kartal Apartman kameralı diafon - Bağcılar kameralı kapı zili servis - görüntülü ev telefon fiyatları - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Çekmeköy audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA