Kağıthane diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye audio görüntülü diafon - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - commax görüntülü diafon fiyatları - Topkapı kameralı kapı zili servis - Adalar netelsan diafon servisi - Topkapı netelsan diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Güngören diafonlu kapı zili servis - Başakşehir audio servis - Bakırköy netelsan diafon servisi - Büyükçekmece diafon servisi - apartman görüntülü haberleşme sistemi - Şile görüntülü diafon sistemleri - mas görüntülü diafon fiyatları - Adalar kameralı diafon servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon - Başakşehir apartman görüntülü diafon servisi - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - audıo bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA