Kağıthane kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer görüntülü diafon - Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - ikitelli kameralı diafon tamir - Esenyurt audio görüntülü diafon - Sarıyer nade servis - Sancaktepe audio zil servisi - Adalar kameralı kapı zili servis - Topkapı görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih audio görüntülü diafon - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - audio görüntülü konuşma sistemleri - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Beylikdüzü nade servis - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA