Kağıthane kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp audio servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt netelsan servis - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer nade kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan servis - Ataşehir nade kapı zili servisi - Bakırköy audio servis - Pendik diafonlu kapı zili servis - Silivri Apartman görüntülü diafon - Esenyurt audio zil servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Beşiktaş netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA