Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer Apartman kameralı diafon - Adalar audio diafon servisi - ikitelli kameralı diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Silivri netelsan diafon servisi - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece diafon servisi - Çekmeköy audio zil servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Kartal diafonlu kapı zili servis - audio diafon santrali - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Sultangazi Apartman görüntülü diafon - Şişli audio kapı zili servisi - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Şile Apartman görüntülü diafon - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları - kameralı zil sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA