Kağıthane nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çatalca diafon servisi - Avcılar netelsan kapı zili servisi - görüntülü zil sistemi - Kadıköy audio diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Eyüp netelsan kapı zili servisi - apartman diafon sistemleri fiyatları - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Yenibosna nade servis - Beykoz Apartman kameralı diafon - Fatih netelsan diafon servisi - Maltepe kameralı kapı zili servis - Adalar netelsan servis - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Tuzla kameralı diafon tamir - Esenyurt audio servis - Bağcılar audio görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Esenler nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA